Oldtimer Park

samochody z klasą

Jesteś tutaj Strona główna
There are no translations available.

W "OLDTIMER PARK"  z satysfakcją dostarczamy wysokiej jakości usługi dla najbardziej wymagających klientów.  Prowadzimy kompleksowe naprawy, renowacje i restauracje pojazdów zabytkowych. Zajmujemy się rekonstrukcją lub poddajemy renowacji stare, niesprawne, a najczęściej niedostępne już elementy pojazdów  wyprodukowanych w latach 1900 - 1980.

Wszelkie zlecenia realizujemy na podstawie umów oraz wcześniej przygotowanych harmonogramów prac będąc równocześnie w ścisłym kontakcie z naszymi kontrahentami. Zachęcamy klientów do brania czynnego udziału w procesie rekonstrukcji ich pojazdów poprzez stałe aktualizacje w postaci zawsze darmowych dokumentacji zdjęciowych. Równocześnie cieszymy się z zaangażowania naszych zleceniodawców pojawiających się osobiście w naszym warsztacie w celu kontrolowania postępu prac nad ich automobilami.

Towarzyszącą nam pasję i zadowolenie z przywracania dawnego blasku pojazdom, uzewnętrzniamy poprzez wykonywaną pracę, zawsze realizując nasze zlecenia z równym zaangażowaniem, starannością i precyzją.

Na wszystkie prace zlecone w "Oldtimer Park" udzielana jest  pisemna gwarancja.


Z myślą o naszych klientach, hobbystach i właścicielach pojazdów zabytkowych postanowiliśmy rozpocząć sprzedaż stosowanych przez naszą firmę

preparatów i środków chemicznych pozwalających przeprowadzić zgodne ze sztuką i z zastosowaniem najlepszych technologii, renowacji wszystkich pojazdów klasycznych.

W ofercie znajdziecie Państwo produkty renomowanych firm takich jak Novol, Sika, Evans czy Millers Oils.


WIĘCEJ...


PRZEJDŹ DO SKLEPU

 

Joomlart