Oldtimer Park

samochody z klasą

Jesteś tutaj Nasza oferta Usługi specjalistyczne Renowacja zawieszeń

Renowacja zawieszeń


Zapraszamy do korzystania z naszych usług w zakresie naprawy uciążliwej konstrukcji zawieszeń montowanych w zawieszeniach niektórcych modeli samochodów produkcji koncernu PSA [ PEUGEOT, CITROEN, RENAULT ]

Zawieszenia te charakteryzują się ciekawą, lecz nie odporną na warunki panujące na polskich drogach konstrukcją. Tylne skrętne belki (niektóre z regulowalną nastawą wysokości) charakteryzują się stosunkowo skomplikowaną, przez co delikatną konstrukcją, która z biegiem czasu zawodzi i sprawia, że samochód staje się niebezpieczny w prowadzeniu na skutek utraty mozliwości amortyzacji nierówności. Objawia się to obniżeniem tylnej części karoserii pojazdu.  Innym przypadkiem jest również sytuacja widoczna gołym okiem gdy tylne kolo/a ustawia sie pod niepokojącym kątem. Jest to zwiastun poważnych uszkodzeń tylnej belki.
Niestety koncern PSA sprytnie nie przewiduje zestawów naprawczych, oferując jedynie kompletne zestawy tylnych belek wartości wielu tysięcy złotych, często przekraczające kilkukrotnie wartość pojazdu.

W takiej wytuacji wychodzimy Państwu na przeciw z pomocą oferując kompleksową i fachową naprawę takich zespołów.

Naprawa polega na ślusarskim przygotowaniu niektórych drobnych, niedostępnych w serwisach elementów oraz ich wymianie wraz z łożyskami . Usługa ta odbywa się po kompletnym zdemontowaniu tylnej belki i rozkręceniu jej na części pierwsze, ustaleniu zakresu uszkodzeń, dotaczaniu zniszczonych elementów i wymianie łożysk. Ze względu na pracochłonność czas realizacji takiego zlecenia wynosi o 2 - 3 dni .

Usługę możemy wykonać również po nadesłaniu uszkodzonego zespołu na adres naszego warsztatu.
Koszt regeneracji belki wynosi od 800 zł do 1400 zł netto i zależny jest od stopnia uszkodzenia elementów belki.

  • wymiana sworzni zwrotniczych
  • wymiana czopów w belkach
  • wymiana łożysk igiełkowych w belkach
  • wymiana łożysk piast
  • renowacja oraz regulacja belek tylnego zawieszenia

Joomlart